گیاهان دارویی – آیا آنها این کار را می کنند یا نمی کنند؟

گیاهان به دلیل کمک به انسان مشهور هستند. با این حال اکثر مردم نمی دانند که گیاهان واقعا چگونه می توانند برای پایداری ما مفید باشند. از طرف دیگر ، بومیان آمریكا از مزایای برخی گیاهان ، به ویژه گیاهان علفی ، گیاهی كه در پایان فصل رشد تا سطح خاک می میرد ، كاملاً آگاه بودند. این گیاهان می توانند یک ساله ، دو ساله یا چند ساله باشند. در اصل ، گیاهان علفی یک ساله بلافاصله پس از پایان فصل رشد می میرند ، یا اندکی پس از گلدهی یا به ثمر رسیدن میوه خود می میرند. در حالی که گیاهان چند ساله و دوساله علفی فقط دارای ساقه هایی هستند که می میرند ، در حالی که بقیه “بدن” آنها از یک فصل به فصل دیگر بدنبال مواد مغذی در زیر یا نزدیک زمین هستند.

این حقایق بسیار کلی به عنوان نمایه ای برای اوج مقاله ما ، استفاده از این گیاهان علفی است. آنها به عنوان یک گیاه پیشگام ، مدتها قبل از اینکه داروین حتی اولین کلمه خود را بگوید یا روی پاهای گل زامفولیا خود بایستد ، به جنبشی برای پایداری کمک کرده اند. گیاهان علفی مانند Apocynum cannabinum قرن ها وجود داشته است ، اما به دلیل همه موفقیت های بسیاری که دارند به عنوان گیاهان تنفس دی اکسید کربن شناخته نمی شوند. Apocynum cannabinum ، که به طور غیررسمی به عنوان شاهدانه هند شناخته می شود ، در سراسر نیمکره شمالی رشد می کند. فضای بیشتری را اشغال کنید ، در کشورهای آمریکای شمالی مانند کانادا و مکانهایی را در آمریکا انتخاب کنید.

این یک گیاه بسیار قوی است و در صورت بلع در واقع می تواند باعث ایست قلبی شود. بومیان آمریکایی باهوش فوق العاده با استفاده از آن برای درمان سفلیس ، روماتیسم ، تب ، آسم ، حتی کرم روده از آن استفاده کردند. بومیان آمریكا از نظر پزشكی بسیار فراتر از سالهای خود بودند و از منابعی كه در اختیار داشتند استفاده می كردند و با توجه به دوران اقتصادی امتحان كننده اقتصادی ما در جامعه امروز آمریكایی ها نیاز به صرف زمان بیشتر و كمتر استفاده از آنچه كه زمینشان لطف كرده به كشورشان می پردازند. نمونه بارز دیگر داروخانه طبیعی جهان ، رشد و تولید داروی محبوب دیگری است که ما آن را “مخمر سنت جان” می شناسیم. این گیاه دارای برچسب Hypericum perforatum به دلیل سرعت بخشیدن به روند بهبودی ، در برابر کبودی ، زخم و سوختگی مشهور است.