מתכוננים לטיול שלך לחו”ל

אם אתה עושה תוכניות חוויה flight and tour , כנראה שאתה עמוס בציפייה, וכנראה קצת חרדה. לאן אתה הולך, להרבה זמן, ומחקרי המסע הקודמים שלך כולם עוזרים להחליט את כמות העצבים שאתה מרגיש, עם זאת אל תשכח שזה קילומטרים רגילים לחלוטין לחוות פחד מוקדם מלצאת למסע כלשהו, ​​בין אם ובין אם לאו. זה קילומטרים לשחק במשחק פעילויות ספורט בקנדה במשך כמה ימים או להתנדב במסגרת חיל השלום בטנזניה במשך 27 חודשים.

כמובן, הנסיעות המרוחקות והבלתי צפויות הארוכות יותר והבלתי צפויות יותר הן אלו שמניעות אותנו לאבד את השינה המקסימלית לפני היציאה, כל אחת בגלל העובדה שההתרגשות גורמת לנו להתפוצץ, ובשל העובדה שאי הוודאות והפחד מתחילים התכוון להיכנס ולגבות את שלו. למרות שאין דרך להפיג את הפחדים שלך באופן מוחלט, להיות מאורגן הוא הדרך יוצאת הדופן להפחית את הלחץ וההכרה בדברים שאתה מתלהב מהם.

ברור, אתה צריך לעשות את המחקר שלך, וזה לא פשוט מציע להסתכל על ערוץ הנסיעות בהגדרה מוגזמת או ללמוד את דף הוויקיפדיה של מקום החופשה שלך (עשר שנים אם כי אף אחד מהם אינו מושג נורא). בדוק באתר האינטרנט של מחלקת המדינה לעובדות על ארצות הברית שבהן אתה עשוי לבקר, הכולל צרכים של גישה וחיסונים מעודדים. ספרי הדרכה מלאים בהמלצות מועילות לגבי תחבורה בשכונה, מקומות לינה, אתרים ואינספור נושאים שונים. אם אתה רוצה לזהות היכן לאתר כספומט, להשיג חבילה, לשכור אופניים או לצלם אופרה, בדוק את האלטרנטיבות בתוך קטע הנסיעה בחנות הספרים הקרובה שלך; אתה עשוי להיות מופתע מכמות העובדות שיש כמעט לכל ארצות הברית של אמריקה בתוך העולם. הרשת היא גם משאב שימושי מהשורה הראשונה עם כמות אינספור של עובדות; לוחות מסע ובלוגים יספקו לך את הסקופ של המקורבים שכעת אינך יכול יותר לאתר בספר ידני.

אם אתה עשוי לטייל בארצות הברית של אמריקה שאינה דוברת אנגלית, זה רעיון מצוין לחקור חלק מהשפה או לרענן את היכולות שלך לפני שתעבור. ישנן שיטות רבות לעשות זאת, הכוללות שיעורים עצמיים עם ספרי שפה, ערוצים גלובליים בטלוויזיה בלוויין לטלוויזיה במחשב, פודקאסטים בשפה או שיעורים רשמיים. ברור שהבעיה של אתגר זה תסתמך על מקום החופשה שלך ויכולות השפה הקודמות שלך. רוב האנשים שיוצאים לנפאל מתמודדים עם שליחות יותר בביטויי שפה מאשר כיוון ספרדי לפרו. כמובן, ללא קשר לאן אתה עובר בתוך העולם, סביר להניח שתמצא לפחות כמה אנשים שמדברים אנגלית-אנגלית התבררה כשפת המיזם והמסע, ועכשיו זה קילומטרים מלמדים הכל בכל העולם. למרות זאת, זוהי צורה אידיאלית לחקור לפחות את היסודות של חילופי מילים בתוך השפה המקומית של ארצות הברית של אמריקה שאולי אתה מבקר.

כמובן, אתה צריך לוודא שיש לך דרכון לגיטימי ואת הויזה המדויקת, במידת הצורך. התקשר למוסד הפיננסי שלך ולארגוני כרטיסי האשראי שלך כדי להתריע בפניהם על התוכניות שלך כדי שהם לא יקפיאו יותר את חשבונך לאחר שהם רואים את ריבית הכרטיס שלך בחו”ל. ולבסוף, תירגע! פריצה רחוקה מהנוחות של הבית, מהשגרה היומיומית, מהטלוויזיה בלוויין ל-PC ומשחקי וידאו, וכל הפרצופים המוכרים, הכבישים, המסעדות והחנויות, הוא סיכוי מעניין. תהנה!

טלוויזיה ישירה היא הראשית של חבילת הטלוויזיה בכבלים ובלוויין למחשב. יש יישומי טלוויזיה ישירים לכולם – בין אם אתה אוהב פעילויות ספורט, סרטים או סיטקומים.